GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glas 4925088
nr 492 5088
Glas
2 del, tillbringare och vas, Erik Höglund (1932-1998) för Boda, 1960-tal, orangea glas. Tillbringare:, höjd: 17, sign: H 1588/100. Vas:, höjd: 9 cm, signerad: H 1654/85
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:21:11
29/10 14:08:28